Артікс ТЕРЕМКИ

м.Київ, проспект Глушкова 31-А тел: 098-464-2406 та 073-464-2406

Ми відкриті

ПН-СБ 9:00 - 20:30, НД у черговому режимі

Артікс КРИШТАЛЕВІ ДЖЕРЕЛА

Київ, вул.Метрологічна 25 , оф.125 тел: 097-550-9062 та 073-550-9062

Ми відкриті

ПН-СБ 9:00 - 20:30, НД у черговому режимі

Артікс КРИШТАЛЕВІ ДЖЕРЕЛА

Київ, вул.Метрологічна 25 , оф.125 тел: 097-550-9062 та 073-550-9062

Вініри – що це?

Можливо Ви також звернули увагу на білизну зубів наших шоу зірок. Таке враження, що в них не просто голлівудська посмішка, а зуби просто світяться. Весь час дивуєшся як можна так відбілити зуби, але виявляється, що є зовсім інший більш щадний спосіб перетворити свою посмішку в прикрасу. З надміцного порцеляни виготовляється пластина товщиною 0,2 мм і приклеюється до фронтальної стороні зубів. Такі пластини називаються вініри. Срок служби складає 20 років — фахівці стверджують, що це мінімум, але далеко не межа.
Вініри приклеюють до зубів за допомогою особливого матеріалу. Він дуже міцний, слина не може його розчинити. Завдяки високому вмісту фтору цей матеріал не пошкоджує емаль. Якщо у власника голлівудських вінірів виникне бажання їх зняти, то лікар зможе це зробити досить легко за допомогою спеціального інструменту, при цьому самі зуби і емаль не постраждають. Вініри можна прикріпити не тільки безпосередньо до зуба, але і до пломб — це важлива перевага цієї методики реставрації.
Вініри можуть вдало замаскувати деякі дефекти зубів — темні плями, смуги на емалі. Можна змінити початковий колір зубів і зробити посмішку білосніжною. Вініри можна ставити і на депульповані, тобто на мертві зуби, позбавлені нерва. Як правило, такі зуби відрізняються за кольором від решти і виглядають малопривабливими. Вініри здатні виправити цей недолік.
Щоб досягти бажаного естетичного ефекту голлівудської посмішки лікарі радять ставити вініри на ширину вашої посмішки, тобто мінімум 8-10 зубів. Тоді буде витриманий однобарвний і правильний за кольором та формою ряд ваших зубів.
Вініри не мають стандартної форми, їх виготовляють індивідуально для кожного клієнта. Вони можуть виправити багато недоліків: можуть прибрати щілини між зубами, виправити неправильне положення зуба. Завдяки вінірам різної товщини можна виправили незначні нерівності анатомічної поверхні зубів. Така спосіб протезування створює ілюзію ідеально рівних зубів, візуальний ефект можна порівняти з результатом лікування у лікаря-ортодонта.
Якщо зуби сильно зруйновані, то спочатку їх необхідно відреставрувати композитними матеріалами і лише потім покривати вінірами. Якщо дефекти незначні, наприклад, спостерігається стирання емалі або є невеликий скол ріжучого краю, то попередня реставрація не буде потрібна, їх можна виправити за допомогою вінірів. Порцеляна, з якої виготовляють вініри, досить міцна, з часом не змінює свій колір. Тому після постановки вінірів необхідності в додатковій корекції не буде.
Сьогодні таку процедуру можна зробити і у нас в країні. Якісні вініри в Києві своїм пацієнтам пропонуємо і ми, стоматологія «Артікс». Ми обіцяємо, Ваша посмішка стане Голлівудською!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пять × один =