Артікс ТЕРЕМКИ

м.Київ, проспект Глушкова 31-А тел: 098-464-2406 та 073-464-2406

Ми відкриті

ПН-СБ 9:00 - 20:30, НД у черговому режимі

Артікс КРИШТАЛЕВІ ДЖЕРЕЛА

Київ, вул.Метрологічна 25 , оф.125 тел: 097-550-9062 та 073-550-9062

Ми відкриті

ПН-СБ 9:00 - 20:30, НД у черговому режимі

Артікс КРИШТАЛЕВІ ДЖЕРЕЛА

Київ, вул.Метрологічна 25 , оф.125 тел: 097-550-9062 та 073-550-9062

Корисне про зубні імплантати

Нові технології світової стоматології стали доступні і нам: корисне про зубні імплантати
Коли і хто винайшов імплантати? Мабуть, на це питання точно ніхто не відповість. Адже навіть археологічні розкопки виявили той факт, що замінити втрачені зуби, використовуючи різні матеріали тваринного і мінерального походження вже намагалися в глибокій старовині. Практикувалася навіть трансплантація зуба від однієї людини до іншої!
Так наприклад, був знайдений фрагмент нижньої щелепи інка (VI ст. До н.е.), в якому збереглися імплантати з панцира морських мідій; на території Франції знайдено череп жінки, яка жила в I ст. н.е., з металевим імплантатом в лунці ікла верхньої щелепи. У Стародавньому Єгипті знайдено мумії, чиї відсутні зуби були відновлені перед муміфікацією.
Повернулися до ідеї імплантації зубів в кінці XVIII століття, коли були відкриті антисептики і імплантаційні матеріали, що запобігають відторгнення. В якості першого імплантаційного матеріалу використовували золото.
У кінці 19 століття лікар М.М.Знаменський дійшов висновку, що для встановлення імплантату найкращим місцем є не лунка видаленого зуба, а відновлення кістки. Крім того, матеріал імплантату не повинен реагувати на фізіологічні процеси в кістки.
Такими властивостями в той час найкраще володів титан, якому властиві також легкість і стійкість до корозії. Пізніше, для виготовлення, як імплантату, так і протеза стали використовувати різні біологічні матеріали.
Друга половина 20 століття — час активної розробки різноманітних конструкцій імплантатів: у 1963р. L.Linkow створює гвинтовий імплантат, в 964г.IASmall розробив імплантат, що представляв собою пластину з ретенційних і чрескостнимі штирями для атрофованої нижньої щелепи, а голландські хірурги H. Bosker і L.VanDijk запропонували розбірний варіант цієї конструкції, у 1965р. P.Branemark створив розбірну конструкцію гвинтового імплантату, у 80-і роки було запропоновано велику кількість конструкцій двоступеневих гвинтових імплантатів, у 90-і роки на основі експериментальних досліджень була доведена можливість остеоінтеграції при використанні одноетапних гвинтових імплантатів, а в останнє десятиліття дентальна імплантація стала загальноприйнятим, доступним і ефективним методом лікування для великої кількості людей на планеті.
Зубний імплантат — це штучний зуб. Його встановлюють на місце видаленого – або відразу після видалення, або через якісь час після видалення. Зубні імплантати роблять як правило з чистого титану. За певних умов імплантат вростає в кістку і потім утримує мости або коронки. Зубний імплантат є дуже міцним і надійним штучним зубом.
Зубні імплантати дозволяють створювати штучні зуби, які за своїм зовнішнім виглядом дуже схожі на справжні.
Кому можна встановити зубні імплантати?
Усім, хто не страждає хронічними захворюваннями (діабет, серцево-судинні захворювання і т.і.) або всім, хто ретельно займається гігієною порожнини рота. Необхідно також мати зубну дугу і ясна без патологічних змін. Лікарі не радять встановлювати імплантати до дітям до 16 років. Верхнього обмеження віку не існує.
Імплантати рекомендовані тим, хто не хоче обточувати сусідні здорові зуби під міст або коронку.
Всім, хто не хоче носити знімний протез і всім, хто з якихось причин не хоче користуватися існуючим знімним протезом.
Всім, хто хоче знайти саме естетичне і природне рішення!
ІМПЛАНТАТ: КРОК ЗА КРОКОМ
На загальному обстеженні вивчається загальний стан здоров’я пацієнта і можливість операції з встановлення зубного імплантату.
Проводяться рентгенівські дослідження і визначаються кількість і положення імплантатів.
Обговорюється можливе рішення протеза (коронки, мости і т.і.), час і схему лікування, постановку тимчасових протезів і очікувану вартість лікування.
Операція проводиться під місцевим наркозом. Після підготовки кісткової тканини вставляєьться імплантат в кісткову тканину.
Імплантат приживається в кістковій тканині приблизно 3 місяці. За показником болі операція не відрізняється від видалення зуба. Після операції ясна будуть болісними приблизно 1 — 2 дні.
Через 3 місяці як правило вставляються бічні частини імплантату і робиться коронка або міст.
Після закінчення лікування пацієнта просять відвідати лікаря для огляду через якісь час — терміни Вам підкаже лікар.
Поєднання імплантату і коронки може бути ідеальним рішенням на довгі роки за умови правильної гігієни порожнини рота.
ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
НАСКІЛЬКИ ОПЕРАЦІЯ безболісна?
Операція проводиться під місцевою анестезією, і якщо потрібно, при введенні заспокійливих засобів. Вона не більше болюча, ніж видалення зуба.
СКІЛЬКИ ВОНА ЗАЙМАЄ ЗА ЧАСОМ?
У тому випадку, якщо ми вставляємо 1-3 імплантатів, вона займає приблизно 20 — 40 хвилин.
ЧИ МОЖНА ставити імплантати ОДНОЧАСНО у праву-ліву нижню-верхню дугу?
Як правило, зубні імплантати можуть вставлятися в різних точках ротової порожнини одночасово.
ЩО ПАЦІЄНТ ПОВИНЕН РОБИТИ ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ?
У перші 2 дні Ви повинні уникати надмірних фізичних зусиль. Також можливі незначні набряк і припухлість обличчя.
КОЛИ ПАЦІЄНТ МОЖЕ МИЛУВАТИСЯ ГАРНИМ ЗУБОМ НА МІСЦІ ОПЕРАЦІЇ?
Як правило, після першої маніпуляції повинно пройти 1-4 місяці. Після цього можна поставити коронки, мости або протези.
ЧИ МОЖНА ПРОВОДИТИ ОПЕРАЦІЮ ПІД ЗАГАЛЬНИМ НАРКОЗОМ?
Як правило, застосовуються найсучасніші методи місцевої анестезії. Проте, в деяких випадках, для того, щоб зменшити страх і занепокоєння хворого, застосовується заспокійлива терапію і пацієнт досягає першій стадії анестезії — легкого засипання. Це застосовується також у разі вагітності, нежиті, емфіземи а також протягом перших 6 місяців після перенесеного інфаркту. Головне, щоб анестезія не була достатньо сильною, щоб у пацієнта зберігалося нормальне дихання і ковтання.
Багато пацієнтів недооцінюють те, що після загального наркозу їм доводиться приходити в себе протягом півтори години. Після місцевої анестезії пацієнт в змозі вести автомобіль.

Як правило, рекомендовано почекати протягом 1-6 місяців, але часто ця операція можлива в області передніх зубів.
ЧИ МОЖНА ПОСТАВИТИ КОРОНКИ АБО ПРОТЕЗ ВІДРАЗУ ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ?
Та це можливо. Але в такому випадку використовують тимчасові коронки.
ЧИ МОЖНА ВЕСТИ АВТО ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ?
Після операції можна вести автомобіль.
ЧИ ПОТРІБНО ПРИЙМАТИ МЕДИКАМЕНТИ ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ?
Так, часто лікарі призначають антибіотики, знеболюючі медикаменти і полоскання.
ЯКІ КОРОНКИ ВСТАНОВЛЮЮТЬ НА ІМПЛАНТАТ?
Зазвичай використовуються метало-керамічні коронки, однак їх вибір величезний.
ЧИ Є ІМПЛАНТАТ ДОВГОТРИВАЛИМ РІШЕННЯМ?
При дотриманні всіх умов і правильному проведенні операції, а також при дотриманні гігієни порожнини рота імплантат може бути тривалим рішенням на багато років. У разі недостатньої гігієни пацієнта імплантат може випасти. У цьому випадку можливо поставити новий імплантат через кілька місяців.
ЧИ ПОТРІБЕН ОСОБЛИВИЙ ДОГЛЯД ЗА імплантатом?
Ні, за ним не потрібен особливий догляд. Але стоматологічний центр «Артікс» зауважує, що потрібна ретельна чистка зубів і хороша правильна гігієна ротової порожнини.
ЧОМУ?
Навколо шийки імплантату існує приясневе кільце. Кільце попереджає потрапляння бактерій в кісткову тканину. Наліт слід регулярно видаляти зубними щітками, флоссом і регулярно проводити професійну гігієнічну чистку у лікаря.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

12 − 3 =