Артікс ТЕРЕМКИ

м.Київ, проспект Глушкова 31-А тел: 098-464-2406 та 073-464-2406

Ми відкриті

ПН-СБ 9:00 - 20:30, НД у черговому режимі

Артікс КРИШТАЛЕВІ ДЖЕРЕЛА

Київ, вул.Метрологічна 25 , оф.125 тел: 097-550-9062 та 073-550-9062

Ми відкриті

ПН-СБ 9:00 - 20:30, НД у черговому режимі

Артікс КРИШТАЛЕВІ ДЖЕРЕЛА

Київ, вул.Метрологічна 25 , оф.125 тел: 097-550-9062 та 073-550-9062

Багато батьків вважають, що лікувати молочні зуби непотрібно!

«Навіщо лікувати молочні зуби дитям?!» – з обуренням на лікарів стверджують деякі батьки… Вони (молочні зуби) все одно випадуть у 6 років, лікування молочних зубів – це марнотрацтво. Однак, така думка не вірна! Це найлегший шлях для батьків: ховати голову в пісок при наявні проблемі.

Зупинити руйнівний процес і видалити вогнище інфекції з порожнини рота дитини необхідно по трьох причинах:

Причина 1: Присутність великої кількості гнильних і інших хвороботворних бактерій в роті дитини, в області голови та шиї, знижує імунітет, підвищує ризик виникнення ГРЗ, фарингітів, ларингітів, захворювань шлунково-кишкового тракту, легеневої системи і навіть серця. Все це – доведені факти, підтверджені багаторічними дослідженнями лікарів різних країн світу.

Причина 2: Молочні (змінні зуби) готують кістково-м’язову систему щелеп до прорізування постійних зубів. Видалення молочних зубів у дітей (через запущений карієс) збільшує ризик зміщення зубних рядів, неправильного і несвоєчасного прорізування постійних зубів, подальших проблем з прикусом. Поширена інфекція легко переходить на тільки постійні зуби, що щойно прорізалися. У найважчих випадках інфекція може вразити навіть зачатки постійних зубів, що лише формуються.

Причина 3: Дитина, як будь-яка людина, страждає від недосконалостей. Якщо у малюка зруйновані зуби, якщо вони чорні, якщо з рота відчувається неприємний запах – навряд чи це додасть впевненості вашій дитині і розташує до нього дорослих і дітей, які з ним спілкуються.

Випадання молочних зубів: У момент, коли зуби тільки починають прорізуватися, їх коріння ще не сформовані. Десь з 3-х років коріння у молочних зубів такі ж, як і у постійних. Потім коріння починають поступово розсмоктуватися під тиском постійних зубів, і через кілька років починається випадання молочних зубів.

У період зміни молочних зубів на постійні (як правило – з 6 до 13 років) дуже правильно частіше звертатися до дитячого стоматолога і неодмінно відвідати лікаря-ортодонта. Він зможе оцінити стан щелеп, зубних рядів, прикусу дитини і при необхідності призначити своєчасне лікування, яке буде менш тривалим, витратним і більш комфортним, ніж у дорослому віці, з уже сформованим постійним прикусом.
Шановні батьки, Ваші діти так само як і Ви, потребують професійного нагляду з боку дитячого лікаря стоматолога, щоб у дорослому житті мати красиві і здорові зуби.

Дитячі лікарі стоматологічного центру «Артікс» мають змогу і достатній досвід надати Вашім дітям професійну консультацію і допомогти у збереженні здоров’я зубів. Нагадуємо: консультації в нашому центрі «Артікс» безкоштовні!
Ми чекаємо на Вас і Ваших діток!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

10 + один =