Артікс ТЕРЕМКИ

м.Київ, проспект Глушкова 31-А тел: 098-464-2406 та 073-464-2406

Ми відкриті

ПН-СБ 9:00 - 20:30, НД у черговому режимі

Артікс КРИШТАЛЕВІ ДЖЕРЕЛА

Київ, вул.Метрологічна 25 , оф.125 тел: 097-550-9062 та 073-550-9062

Ми відкриті

ПН-СБ 9:00 - 20:30, НД у черговому режимі

Артікс КРИШТАЛЕВІ ДЖЕРЕЛА

Київ, вул.Метрологічна 25 , оф.125 тел: 097-550-9062 та 073-550-9062

Гігієна ротової порожнини: професійна чистка зубів – навіщо?
Багато людей відносяться до своєї ротової порожнини як до окремої частини тіла. Але реальність така, що все в нашому організмі пов’язане між собою. І проблеми у роті можуть викликати або виступати індикатором захворювань  інших частин тіла, навидь хвороби серця.
Професійна чистка зубів є невід’ємною частиною підтримки здоров’я ротової порожнини і всього тіла.
Вчені говорять про дві причини необхідності гігієнічної чистки: профілактика захворювань всього організму (навіть таких як хвороби серця, цукровий діабет та багато інших (!), та для профілактики втрати зубів. Ротова порожнина  має унікальне середовище, в яке відбувається зовнішнє втручання на протязі всього дня і, як наслідок, атаки бактерій і мікроорганізмів. Під впливом цього виникає потреба організму боротися з зовнішніми атаками і наші зуби є на передовій цього процесу. І наша з вами задача допомогти організму в цій боротьбі.
Як правило, один раз на шість місяців виникає необхідність видалення міжзубних відкладень, адже за цей час м’який наліт, який ви самостійно не вичищали, перейшов уже у стадію твердого нальоту, що самостійно вичистити неможливо! Тільки лікар, використовуючи спеціальні інструменти та препарати, зможе якісно видалити зубний наліт без пошкодження емалі.
Дуже важлива регулярність, адже завдяки своєчасним відвідуванням очищення зубів проходить швидше, процедура більш приємна для пацієнта і коштує менше.
Важливо знати, що попередити утворення зубного каменю неможливо! Саме тому потрібно своєчасно видаляти його у спеціаліста. Регулярність цієї процедури залежить від кожного організму особисто, і лікар вам призначить вашу регулярність.
Спробуємо коротко пояснити весь процес утворення нальоту і всіх ускладнень, що він спричиняє: спочатку з’являється зубний наліт, потім зубний камінь, який подразнює ясна, запалення ясен і захворювання пародонту. Якщо пародонтит буде прогресувати — це може призвести до того, що оголиться значна ділянка кістки, зуб буде хитатись і пацієнт його втратить. Важливо знати, що пародонтит можна лише стабілізувати, але вилікувати його неможливо! Саме тому необхідно діагностувати це захворювання якомога раніше і не допускати його розвитку. Втрата зуба для нас є серйозним стресом, тому необхідно підняти піклування про свої зуби на найвищий рівень! Пацієнтам з пародонтитом для підтримання стабілізації процесу необхідно відвідувати пародонтолога раз на 4 місяці! Цього можна уникнути, якщо піклуватися про гігієну ротової порожнини з тією регулярністю, яку радить ваш лікар.
Професійна чистка зубів, як правило, складається з двох етапів:
На першому етапі чищення лікар видалить зубні камені. За допомогою ультразвукового скелера тверді зубні камені видаляються без проблем. Річ у тому, що зубна емаль набагато міцніша, ніж зубні відкладення. Ультразвук руйнує камінь, а ось зуб залишається цілим і неушкодженим. Під час процедури ясна травмуються в мінімальному ступені. Варто відмітити, що відгуки пацієнтів після процедури професійного чищення можуть бути найрізноманітнішими. Для когось ця звичайна справа, а хтось йде до стоматолога як на каторгу. Щоб уникнути неприємних відчуттів, стоматолог проведе місцеву анестезію (використовується гель або спрей), що дозволить провести процедуру максимально комфортно.
Другий етап: Зубні бляшки – це щось середнє між твердим зубним каменем і нальотом – навіть ультразвуковому скалеру “не по зубах”. Зубний наліт, бляшки і шорсткості після зняття твердих зубних каменів усуває легко-абразивна система. Найчастіше – це система Air Flow. Вода і абразивний порошок полірують усі проблемні місця зуба. Зуб стає гладким і природно-білим, тому що зубний наліт, який покривав зуб, тепер відсутній. Також стоматолог може порадити відполірувати зуби абразивною пастою. Не відмовляйтеся від цієї украй важливої процедури. Річ у тому, що під впливом слини, мікроорганізмів і їжі зубні пломби міняють свій колір і дуже швидко виходять з ладу. Абразивна паста доглядає за пломбами і подовжує термін їх служби.
Якщо Ви, побачивши стоматологічне крісло, бліднете від страху, то єдине, що вам можна порадити – це позбавитися від цієї шкідливої звички! І почніть з професійної чистки своїх зубів. Лікар також навчить вас самостійно чистити зуби правильно і правильно підібраною зубною щіткою! Хоча ви впевнені, що ви це вмієте з дитинства. І, будь ласка, не лінуйтеся кілька раз на рік заглянути до стоматолога для профілактичного огляду. Це значно дешевше і зовсім не боляче!