Артікс ТЕРЕМКИ

м.Київ, проспект Глушкова 31-А тел: 098-464-2406 та 073-464-2406

Ми відкриті

ПН-СБ 9:00 - 20:30, НД у черговому режимі

Артікс КРИШТАЛЕВІ ДЖЕРЕЛА

Київ, вул.Метрологічна 25 , оф.125 тел: 097-550-9062 та 073-550-9062

Ми відкриті

ПН-СБ 9:00 - 20:30, НД у черговому режимі

Артікс КРИШТАЛЕВІ ДЖЕРЕЛА

Київ, вул.Метрологічна 25 , оф.125 тел: 097-550-9062 та 073-550-9062

Якщо у Вас в роті відсутній один, або декілька зубів, і Ви зацікавлені найближчим часом їх відновити, то Ви відкрили потрібну сторінку нашого сайту.

Спочатку, ми хотіли би Вас попередити, але ж ніяк не налякати!

Відсутність зубів у роті призводить до безлічі проблем,  а саме:

  • при втраті одного або декількох зубів, ті зуби, що залишилися піддаються підвищеному навантаженні; наслідком цього є стирання й відколи емалі зуба, поява рухливості зубів;
  • неможливість повноцінно прожувати їжу, а це підвищений ризик розвитку захворювань шлунково-кишкового тракту;
  • тривала відсутність зубів веде до атрофічних змін (відбувається збиток кісткової тканини) у верхній і нижній щелепах, змінюючи зовнішність людини не на краще;
  • при відсутності всього двох-трьох жувальних зубів може розвинутися дисфункція скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС), що приносить такі неприємності, як болі, клацання, дискомфорт в області суглоба.
  • втрата зубів – серйозний косметичний недолік; і той, хто вважає, що зуби «заховані» в роті і нікому не видно, помиляється. Відсутність зубів або нездорові зуби псують зовнішність значно більше, ніж зморшки, неакуратна зачіска або макіяж. У розмові наш погляд найчастіше падає на рот, і зуби при цьому перебувають у центрі уваги.

Рішення всіх цих проблем Ви знайдете у нашому стоматологічному центрі, ми підберемо для Вас методику та спосіб, якій відповідає усім Вашим потребам та вимогам і який ураховує всі найсучасніші надбання світової стоматології.

Як правило, показаннями до протезування зубів або ортопедичного лікування є:

– патологічна стертість  зубів (зокрема викликана бруксизмом), яка усувається протезуванням вінірами або коронками;

-значне руйнування зуба, яке відновлюється за допомогою мікропротезування керамічними вкладками, накладками або коронками;

– повне руйнування зуба, яке, при схоронності кореня зуба, відновлюється культьовою вкладкою або  внутрішньоканальними штифтами і коронками;

– повна відсутність зуба (адентія), яке усувається знімним або незнімним протезуванням, або імплантацією;

– множинні дефекти зубного ряду  – використовуються всі види протезування.

Вибір ортопедичної конструкції (міст, бюгель, пластинчастий протез, коронки або імплантат) буде залежати від кожного конкретного випадку, і визначається нашім стоматологом-ортопедом спільно з пацієнтом.

Протезування зубів буває знімним і незнімним.

Знімні зубні протези є досить простими (пластинчастий протез, протез на нейлоновій основі) або складними за технологією свого виготовлення (бюгельний протез), але всі вони володіють одним загальним недоліком – до них доводиться звикати. Знімні протези необхідно регулярно знімати для гігієнічного догляду за ними. Але, треба визнати, іноді тільки знімний протез є єдино можливим способом відновлення зубного ряду.

На щастя, в останнє десятиліття дуже активно і успішно розвивається стоматологічна імплантологія, що дала нам в руки ключ для зовсім іншого підходу до протезування зубів. Завдяки імплантації можливо обійтися без знімних протезів навіть при відсутності всіх зубів!

До незнімних протезів належить велика група протезів, різноманітних за складом матеріалів і технології виготовлення. Загальним для цієї групи протезів є те, що вони фіксуються в порожнині рота постійно, не вимагають тривалого звикання і (при правильному виготовленні) не додають дискомфорту пацієнтам.

Найпоширеніший вид незнімного протезування – коронки і мостовидні протези, можуть бути металокерамічними або безметалевими – керамічними (суцільнокерамічними).

Зараз практично кожен знає, що таке металокерамічна коронка.

Ця коронка складається з металевого каркаса і нанесеної на нього кераміки. Вона поєднує в собі міцність металу і естетику кераміки. В якості каркаса коронки застосовуються кобальт-хромовий сплав, чистий титан або спеціальні стоматологічні сплави благородних металів з вмістом золота, платини і паладію.

Однак найкращим на сьогоднішній день матеріалом для естетичного протезування є безметалева кераміка.

Вона не викликає алергічних реакцій, гальванічного ефекту і за своїми фізичними властивостями (світлозаломлення, твердості) дуже близька до емалі зуба.

Коронки з безметалевої кераміки мають ідеальну естетику.

Все, так звані, “голлівудські посмішки” – не що інше, як високоякісна пресована безметалева кераміка.

З появою нових технологій стало можливим виготовлення не тільки суцільнокерамічних коронок, але і керамічних мостовидних протезів як на фронтальні, так і на жувальні зуби.

Матеріал, що застосовується для таких робіт – надміцна кераміка – оксид цирконію. Для роботи з цим матеріалом необхідно дуже серйозне обладнання та високий професіоналізм як техніка зуботехнічної лабораторії, так і нашого стоматолога-ортопеда.

Мікропротезування – це виготовлення з кераміки відсутньої або зруйнованої частини зуба (накладки або вкладки) і фіксація такої конструкції на збережену частину зуба. У результаті відтворюється анатомічна форма, функціональна цілісність і естетичний вигляд здорового зуба.

Для постановки традиційної коронки необхідна додаткова обробка тканин зуба. А мікропротез (накладка або вкладка), на відміну від коронки, є більш щадним видом протезування, при якому всі здорові тканини зуба зберігаються

Вініри – це тонкі керамічні пластини, що застосовуються при непрямий реставрації зубів.

Вони фіксуються на передні зуби і дозволяють найбільш щадним способом поліпшити їх естетичний вигляд.

Товщина вінірів складає всього 0,5 мм, завдяки цьому вони, як і природна емаль зуба, прозорі, світло відбивається не від них, а від внутрішніх тканин самого зуба, тому зуби покриті винирами ні чим не відрізняються від «рідних» натуральних зубів.

Протезування на імплантатах також як і безметалове протезування, є найбільш перспективним напрямком у сучасній ортопедичної стоматології.

При втраті одного зуба найраціональнішим видом протезування є протезування на імплантатах. У цьому випадку ми не травмуючи обробкою під коронки сусідні з відсутнім зуби.

При встановленні коронок на імплантати, навантаження під час жування розподіляється найбільш рівномірно на всю щелепу, не перевантажуючи збереглися зуби.

Таким чином, наш стоматологічний центр «Артікс» надає Вам широкі можливості раціонально, надійно і з максимальною естетикою вирішити проблеми, пов’язані з відновленням зруйнованих або відсутніх зубів. Приходьте, ми на Вас чекаємо!