Артікс ТЕРЕМКИ

м.Київ, проспект Глушкова 31-А тел: 098-464-2406 та 073-464-2406

Ми відкриті

ПН-СБ 9:00 - 20:30, НД у черговому режимі

Артікс КРИШТАЛЕВІ ДЖЕРЕЛА

Київ, вул.Метрологічна 25 , оф.125 тел: 097-550-9062 та 073-550-9062

Ми відкриті

ПН-СБ 9:00 - 20:30, НД у черговому режимі

Артікс КРИШТАЛЕВІ ДЖЕРЕЛА

Київ, вул.Метрологічна 25 , оф.125 тел: 097-550-9062 та 073-550-9062

Дивись у корінь!
Зуби – це наш особистий айсберг! І та частина зуба, що нам невидима, як правило, є основною і частіше більшою за вдовжки частиною всієї екосистеми «Зуб». Всередині під міцною емаллю у них розміщені кровоносні судини і нервові закінчення. І якщо карієс не лікувати, то він зможе дістатися всередину, тоді починається запалення пульпи зуба, нерв  здавлюється і людину вражають сильні зубні болі.
Якщо болі не минають, запалення поширилося далі в канали зуба. Хтось може заглушити біль знеболювальними ліками і вирішити, що проблема минеться, але це не так. Підступний карієс нікуди не зникне, він може перейти в кістку, а запалення кістки лікувати набагато складніше. І зуб тоді, найімовірніше, доведеться видалити. Тому якщо карієс не вилікували своєчасно і з’явилися болі мерщій до стоматолога!
Простий огляд один раз на рік, збереже вам нерви в буквальному сенсі і, звичайно, гроші.
Пломбування кореневих каналів – це досить складна справа, та й ціна, відповідна. А якщо болить вся щелепа? Нервові закінчення пов’язані між собою, тому біль від пошкодженого зуба може поширитися на пів щелепи.
Ендодонтія — лікування зубних каналів — складна і скрупульозна робота, що вимагає від стоматолога великого досвіду і максимальної точності виконання, сучасного обладнання, новітніх матеріалів. Розрізняють різні стадії ускладнень карієсу:
пульпіт — захворювання, при якому карієс вражає пульпу — сполучну тканину всередині зуба, де розташовуються судини і нерви.
періодонтит — поширення запалення по пульпі і верхівці зуба.
гранулема — тканинної мішечок, наповнений гноєм, який з’являється на верхівці кореня зуба.
кіста зуба — стінки гранульоми стають товщі і щільніше, з’являється канал між вогнищем інфекції і поверхнею (іноді він проривається назовні гноєм).
періостит — ураження інфекцією ясен і сусідніх тканин.
Залежно від стадії занедбаності хвороби, її лікування ускладнюється, вимагає більше тимчасових і грошових витрат.
Лікування складається з трьох основних етапів: отримання доступу до каналу;  вичищення каналу та підготовки до пломбування; пломбування каналу матеріалом, що гарантує максимальну герметизацію.
ВАЖЛИВО знати: Лікування кореневого зубного каналу вимагає декількох візитів до фахівця.
Як правило, проводиться воно під місцевою анестезією. Лікар очищає кореневі канали, використовуючи спеціальне обладнання (ендомотор з апекслокатором), інструменти і препарати. У разі необхідності, з каналів витягуються старі кореневі пломби, штифти і т.д. Між візитами до стоматолога зуб відновлюється під тимчасовою коронкою або пломбою, надійно закриваючою доступ шкідливих мікроорганізмів до кореневих каналів.
Всі складні процедури ендодонтичного лікування в стоматологічному центрі «Артікс» проводять фахівці з тривалим досвідом. Маніпуляції виконуються акуратно і абсолютно безболісно, під місцевою анестезією. В процесі лікування застосовуються високоякісні матеріали відомих світових виробників і апаратура, що дозволяє визначити глибину проникнення в зубний канал з максимальною точністю – ендомотори з апекслокатором. Наші фахівці слідкують за всіма новітніми світовими методиками в цій галузі і намагаються цей складний тривалий процес зробити максимально ефективним безболісним та доступним для наших пацієнтів. Головне в цьому процесі – зберегти зуб і не пошкодити нерви пацієнту.
Не посилюйте ситуацію і не тягніть з лікуванням. При появі перших симптомів терміново зверніться до лікаря! В «Артікс» первинна консультація безкоштовна. Приходьте, і ми збережемо вашу чарівну посмішку!

Записатися на прийом