Артікс ТЕРЕМКИ

м.Київ, проспект Глушкова 31-А тел: 098-464-2406 та 073-464-2406

Ми відкриті

ПН-СБ 9:00 - 20:30, НД у черговому режимі

Артікс ГОРИЗОНТ ПАРК

м.Київ, вул. Миколи Грінченка 4-В тел: 097-550-9062 та 073-550-9062

Ми відкриті

ПН-СБ 9:00 - 20:30, НД у черговому режимі

Артікс ГОРИЗОНТ ПАРК

м.Київ, вул. Миколи Грінченка 4-В тел: 097-550-9062 та 073-550-9062

Лікування одного зуба в декілька відвідувань – що це?

Лікар стоматолог, який лікує один зуб в декілька відвідувань – шарлатан чи спеціаліст?

У Вас болить зуб (чи навіть не болить!) і там є карієс, як Вам здається… Лікар «відкриває» зуб, і бачить, що хвороба доповзла до нерва і треба тепер лікувати канали. І «лякає» Вас тим, що це займе 2-3 і можливо 4 відвідування… І Ваша перша думка: лікар хоче на Вас заробити L.Давайте разом розберемся: він шарлатан чи профі?

Ми не будемо сьогодні мучити Вас спеціальними різновидами хвороб кореневих каналів зуба і термінами і лікарськими методами подолання цих хвороб. Просто розберемся з цим процесом з точки зору загальної логіки.

Якщо у Вас не просто карієс, а вже зуб зіпсувався настільки, що оголився нерв зуба, і як правило, нерв має запалення і зуб «підниває», то логічним є що нерв прийдеться видалити. Згодні?

Видалити нерв можна зразу, але така вірогідність є лише коли це однокореневий зуб і для цього є показання. В більшості випадків лікар має поставити ліки, які кажучи простими словами «вб’ють» нерв, щоб під час його видалення нерв «не вбив» Вас! Це займе принаймні один тиждень (днів 10). І Вам треба прийти повторно, щоб видалити нерв.

І як виявляється, після видалення нерву, канал зуба пустий (!) і його треба запломбувати, щоб зміцнити, він не зламався і там не розвивалася інфекція (святе місце не пустує!).

Після пломбування каналів зазвичай лікар «закриває» зуб тимчасовою пломбою на декілька днів.

Навіщо спитаєте Ви? Щоб по-перше, бути впевненим що після пломбування каналів не було реакції на пломбувальний матеріал і, якщо навіть є реакція, то через пару днів запалення пройде. По-друге, матеріал яким пломбують канали остаточно застигає більше чим 24 години і може дати «усадку». Тому фінальну пломбу варто ставити через 2-3 дні! Тоді всі терміни якісного лікування будуть витримані.

Таким чином, лікар, який пропонує Вам лікування багато кореневого зубу з каналами в один прийом має викликати у Вас недовіру! А лікар, що налаштовує Вас на тривале лікування, піклується про Ваше здоров’я і результат свої роботи.

В любому випадку, якщо у Вас виникають сумніви щодо лікування Ваших зубів, перепитайте лікаря ще раз і попросіть пояснити, що саме Вам збираються робити, як і в якій послідовності. Це ні в якому разі не збентежить лікаря, а навпаки створить певну атмосферу співпраці між Вами і лікарем і зробить процес лікування принаймні зрозумілим і логічним для Вас. Все невідоме нас просто лякає.

Якщо у Вас є питання, пишіть нам, дзвоніть і наші лікарі стоматологічного центру АРТІКС проконсультують Вас БЕЗКОШТОВНО. Якщо Ви вже наважились на лікування – ми чекаємо на Вас!

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

восемь + 15 =